Bakır, Pirinç, Demir, Bafon
Malzeme ve Hurda Alım Satımı
Hurdalar

Hurda Ürünler Ve Detaylari :


Aliminyum Hurdasi

Paslanmaz Çelik Hurda

Paslanmaz çelik hurdası (304, 316, 310, 317, 347, 321, 309...vb) içerikli her türlü hurda alımı yapmaktayız.
Nickel Hurda

Nikel hurdası (şablon, anot, katot, çapak, kazıma) ve diger nikel - molibden içerikli her türlü hurda alımı yapmaktayız.

Nickel Scrap


Bakir Hurda

Bakir Hurda

Biz nitelikli olmayan demir Bakir Hurda ile müsterilerimizin güvenilir saticilardan tedarigini saglariz. Bakir Hurdasi yaygin mühendislik ve demiryolu sektörlerinde geri dönüsümlü olarak kullanilir.
Demir Metal Hurda

Her türlü Demir hurda alımı yapmaktayız.

Demir Metal Hurda


Plastik Hurdasi

Plastik Hurdasi

:
  • Baski
  • Metalurji
Aluminyum Hurda

Alüminyum; islenebilirligi, hafifligi, isi ve elektrikiletkenligi, korozyon direnci ve yeniden kullanilabilirligi gibi özellikleri nedeni ile endüstriyel alanda genis bir yere sahiptir. Alüminyum; Insaat Sektöründe %25, Ulasim Sektöründe %24, Ambalajda %15, Elektrik / Elektronik sektöründe %10, Genel Mühendislik alaninda %9, Mobilya Ofis Esyalarinda %6, Demir Çelik ve Metalurji sektöründe %3, Kimya ve Tarim Ürünleri Sanayiinde %1 gibi kullanim oranlarina sahiptir. Alüminyumun dünya, görünür, muhtemel, mümkün rezervler toplami yaklasik 34.6 milyar ton olup yaklasik 29 milyar tonu isletilebilir rezerv kategorisindedir. Ülkemiz ise 427 milyon tonlukrezerv potansiyeline sahip olmakla birlikte bunun 61.3 milyon tonu görünür rezerv durumundadir. Sadece Seydisehir-Akseki bölgesi rezervleri isletilebilir rezerv olarak 33.6 milyon tondur.

Aluminyum Hurda

Ürünlerimiz

Copyright © Ser-Er Bilgi İşlem